Nazywam się Kasia Skoczylas. Jestem pracownikiem salonu Eccelente, który znajduje się w sercu Wrocławia, bo na ul. kiełbaśniczej.
Z wykształcenia jestem absolwentką politologiem na UW ale pasja do makijażu i mocno artystyczna dusza wzięły górę a finałem wszystkiego było wykonanie przeze mnie dyplomu z dziedziny makijażu oraz stylizacji.

To co najbardziej mnie charakteryzuje to ciągły uśmiech i niespożytkowana moc rozmowy. Moi przyjaciele z salonu twierdzą, że mówię nawet jak śpię. Bardzo lubię rozmawiać z moimi klientkami. Rozmowa to podstawa dobrze wykonanej usługi ale również, jak zauważyłam rozluźnienie stresu, który często towarzyszy paniom, podczas pierwszej wizyty u stylisty.

Do mojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie. Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie oraz kosmetykach sprawdzonych przeze mnie marek takich jak: Bobbi Brown, MAC, Dior, Anastasia Beverly Hills, The Balm, Urban Decay, Smashbox, Make Up Forever, Benefit, Givenchy, Lancome, Estee Lauder, Kanebo, Chanel, Kryolan, itp.

Moje pędzelki traktuję jak czarodziejskie różdżki, dzięki którym staram się odmieniać świat, zmieniając go na bardziej kolorowy.

Z branżą modową jestem związana od dłuższego czasu. Jestem pomysłodawczynią i założycielką bloga "Fabryka Kobiecości" www.fabrykakobiecosci.pl, gdzie w miarę mocno ograniczonego czasu, staram się umieszczać artykuły dotyczące makijażu i stylizacji ale również wiele zdjęć moich prac.
Współpracuję z doświadczonymi fotografami, modelkami, projektantami, stylistami fryzur, salonami kosmetycznymi, salonami optycznymi ale również z klientami indywidualnymi.

Pracuję przy sesjach zdjęciowych zarówno biznesowych, reklamowych ale również indywidualnych. Pracuję przy pokazach mody. Często występuję w roli prelegenta prowadząc warsztaty, wykłady, zajęcia z zakresu makijażu, stylizacji oraz kolorystyki dla klientów indywidualnych, firm, butików, placówek szkolnych.

Pracuję przy produkcjach telewizyjnych.

Mogę poszczycić się również tym, że moje makijaże są publikowane w profesjonalnych magazynach modowych, makijażowych i fryzjerskich w USA, we Włoszech oraz w Polsce.

Przemysł jakim jest branża kosmetyczna oraz branża mody ciągle się rozwija i ewoluuje. Jeżeli chcemy być dobrzy w tym co robimy, powinnyśmy być jako specjaliści otwarci na nowe idee oraz nowe innowacyjne rozwiązania. Powinniśmy orientować się kiedy pewne rozwiązania oraz trendy przestały mieć już zastosowanie, lub zwyczajnie nie są już modne.

Stale poszerzam swoje kompetencje uczęszczając na renomowane szkolenia u wizażystek gwiazd.

Mój cel jednak zawsze pozostaje ten sam- powinniśmy pomagać poprzez swoją pracę, każdej kobiecie, aby poczuła się piękniejsza i tak też wyglądała. Zależy mi na wyeksponowaniu w każdej kobiecie zewnętrznego fizycznego piękna, które oprócz najważniejszego piękna- piękna kobiecego serca, ducha, umysłu, jest również bardzo ważne.

Witaj więc w moim świecie piękna.

ProgramWeb - Projektowanie stron internetowych